21 Nisan 2020 Salı

İbrahim Çomak'ın Acı Günü!

Reklam
İyi Parti Konya İl Başkan Yardımcısı emekli eğitimci İbrahim Çomak’ın acı günü. Eğitim camiasında bulunduğu görevleri ve siyasi çalışmaları ile Konya'da adından söz ettiren İbrahim Çomak 40 Yıllık hayat arkadaşına dün akşam saatlerinde veda etti.

İbrahim Çomak’ın eşi Zekiye Çomak 62 yaşında tedavi gördüğü Primer Kardiyak Tümör adı verilen "Kalp Kanseri" mücadelesinde yenik düşerek evinde vefat etmiş.Hakkın rahmetine kavuşmuştur. 62 yaşında 3 çocuk annesi olan Zekiye Çomak’ın kanser tedavisi 11 ay yoğun bir tedavi ile yürütülmesine rağmen tedaviye cevap verememiştir.


Konyanın İçeri Çumra mahallesinde 21 Nisan Salı günü defnedileceğini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenilmiştir. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor dönemde sosyal mesafe kurallarına bağlı olarak İbrahim Çomak’ın sevenlerinin hem sosyal medya da, hem arayarak yoğun ilgi gösterildiği gözlemlenmiştir.

*Tanıtım yapmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...
Önizleme
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..