11 Mart 2019 Pazartesi

Olcay Kutluca’dan Çılgın Deneme!

Reklam
Son dönemde yıldızı parlayan her yaptığı gündeme oturan Mentalist Olcay Kutluca bu kez tüm ülkelerde ses getirecek bir denemeye hazırlanıyor.

Alp Navruz , Aslı Bekiroğlu , Merve Çağıran , Mert Kılıç , Aslıhan Güner , Sinan Güleryüz , Özge Özder , Demet Akalın ve Okan Kurt gibi isimlerin yanı sıra birçok ünlü isme daha önce gösteriler yapan Olcay Kutluca tartışmasız alanında en başarılı isimlerden.

Şuan ki denemesi ile ise en başarılısı olduğunu herkese göstermek istiyor.

Mezarda Kalacak !


Daha önce Blaine’in denediği ve 7 gün yaptığı rekorunu 8 gün, dayanabilirse daha fazlası ile kırmaya çalışacak. Çevredeki insanların kendisini izleyebilmeleri için de mezarın üzerine toprak yerine suyla dolu bir tank yerleştireceğini söyleyen Kutluca bu süreçte hiçbir katı hiç birşey yemeyeceğini ve sadece ince bir boru yardımı ile sıvı besin alacağını belirtti. Şimdi ise bu çılgın gösteriyi ne zaman yapacağı merak konusu.

Önizle
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..