1 Nisan 2020 Çarşamba

Sağlığınızı korumak için size destek olacak ürünler nelerdir?

Reklam
Çeşitli hastalıklar, virüsler ve mikroplardan korunmak için kendi imkanlarınız ile önlem alabilirsiniz. Bir kaç adımda sağlığınızı korumak için size destek olan ürünleri listeledik:

1. N95 Maske

Solunum maskeleri sayesinde virüs geçişlerini durdurabilir ve kendinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda virüsün yayılmasını engelleyip hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. N95 maske oldukça kullanışlıdır ve kendi bütçenize göre en uygun maskelere sahip olabilirsiniz.


2. Boğaziçi Kolonya

İyi bir hijyen ürünü olan kolonyalar, virüsleri uzak tutabilir. Limon aroması ile yoğun formülünü birleştiren Boğaziçi Kolonya sizlere ferahlık ve hijyen verir. Evde, iş yerinde ve her ortamda bu ürünü kullanabilirsiniz. Özel şişesi ile Boğaziçi Kolonya’ları aynı zamanda etrafa hoş bir koku yayar.

3. Lateks Eldiven

Lateks eldivenler ile evde veya çalışma yerinizde daha hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz. Bu eldiven ile temizlik yapabilir ve cam silebilirsiniz. Bu ürünler genellikle tek kullanımlıktır. Yapısı itibari ile yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır.

4. El Dezenfektanı

Dışarıdan eve girerken ya da şüphe duyduğunuz herhangi bir temas halinde bu dezenfektanı kullanabilirsiniz. Böylelikle ellerinizi günboyu hijyen tutabilirsiniz. Günde bir kaç defa kullanabilirsiniz. Evde ve işyerinde bu ürünü bulundurabilirsiniz.

5. El Sabunu

El sabununu yemekten önce ve yemekten sonra, uyumadan önce, sabah kalkarken ya da istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Banyoda tuvalette kullanılan bu ürünlerin ömrü uzundur. İstediğiniz aromada el sabunu tercih edebilirsiniz.

*Tanıtım yapmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...
Önizleme
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..