23 Ağustos 2019 Cuma

İngilizce Öğrenmeye Hazır Olun

Reklam
İngilizce öğrenimi Türkiye'de her ne kadar zor olarak algılansa da aslında oldukça basit. Basit dememizin sebebi, kursumuzun disiplinli, eğitim odaklı olarak ilerlemesi diyebiliriz. Bugüne kadar Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursları deneyimi yaşayıp kursu başarıyla tamamlamış olanlar, istedikleri gibi dili konuşabiliyorlar.

Peki, bunu neden siz de denemiyorsunuz? Kursumuza katıldıktan sonra eğlenceli ortamımızı hissedebilir, İngilizcenin sanılandan çok daha basit öğrenilebilen dil olduğunu görebileceksiniz. Ama bir şartımız var! Kursumuza başladığınızda tüm ön yargılarınızı bir tarafa bırakmanız. Eğer onları bir kenara bırakırsanız, göreceksiniz ki İngilizceyi tıpkı Türkçe gibi konuşabiliyorsunuz. Bu sizi ettiği gibi bizi de mutlu edecektir. Zaten bu mutluluğu size yaşatmak için varız.

İngilizceyi Öğrenmeye Hazır Olun

Kurs seçiminde zorlanıyorsanız, bize mutlaka danışmalısınız. Çünkü eğitmen seviyemiz, sınıflarda kullandığımız teknoloji, öğrencilerimizin öğrenmesi için yaptıklarımız sizi oldukça etkileyecektir. Bu mükemmel deneyimi yaşamak, İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız, o zaman yapmanız gereken bize danışmak olacak. Hangi amaçla olursa olsun, hangi seviyede olursanız olun, siz gönüllü olun, biz size İngilizceyi öğretmeye gönüllüyüz. Sıkıcılıktan uzak, sakin, özellikle keyif verici bir tarzla ilerliyoruz. Hazırsanız, başlayalım.

loading...

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..