3 Eylül 2018 Pazartesi

Problem değil problem çözen çocuklar geliyor

Reklam
Matematiği sevdiren, çözüm odaklı eğitici parkurlarıyla öğretirken eğlendiren ‘Matematik Sergisi’ The ZONE by QNB Finansbank, IEG & 73 Organizasyon işbirliğiyle küçük misafirlerini ağırlamaya devam ediyor


QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen proje kapsamında onbinlerce çocukla matematikte problem çözmenin şifreleri paylaşıldı. Matematiğin çocuk gelişimine katkısını vurgulayan uzmanlarca hazırlanan 20 farklı ünite ile çocukların matematiği sevmelerine katkı sağlanıyor.

Analitik düşünme ve problem çözmeye olan katkısı için ebeveynlerin de çözüm ortağı haline geldiği ‘Matematik Sergisi’ iletişim kurmaya cesaretli çocuklar yetiştirmeye devam ediyor. Uniq İstanbul’da 1600 metrekarelik dev bir alanda yer alan Matematik Sergisi, interaktif uygulamalar içeriyor. Öğretim Programı’na uygun hazırlanan ünite ve konu istasyonları ile çocukların dikkatini çekiyor.

The Zone by QNB Finansbank, çocukların aktif olarak katıldığı eğitim ortamından kendi deneyimleriyle bilgiler edindiği aynı zamanda bu bilgileri paylaştığı ve yeni etkileşimlerle aktardığı bir platform olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Tırmanma duvarı ve trambolin gibi eğlence alanlarıyla matematik arasında bağlantı kurarak etkin sonuçlar alan ‘Matematik Sergisi’ şimdi yeni kaşifleriyle buluşmayı bekliyor!

Çocuklar eğlenerek büyüyor, kendilerini keşfediyor…

Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The ZONE by QNB Finansbank içerisinde, geniş olanaklara ve teknik alt yapıya sahip özel bir sergi alanı. Çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulduklarısergiye, Da Vinci Learning eğitim kanalı da destek veriyor. Kanalın bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ileAtölye Alanı - Auditoryumve Türkiye’nin ilk indoor Trambolin Park’ı ile geleceğin büyükleri olan çocuklar için çok özel bir dünya sunuluyor.

*Tanıtım yapmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...
Önizleme
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..