Page Nav

HIDE

Grid Style

GRID_STYLE

SON HABERLER:

latest

SEOzone 27-29 Kasım’da Şişli Marriott’ta

Her yıl, dünyanın çeşitli yerlerinden alanında uzman konuşmacılarının katılımıyla düzenlenen SEOzone bu yıl 3. kez düzenleniyor. Amacı sektö...

Reklam
Her yıl, dünyanın çeşitli yerlerinden alanında uzman konuşmacılarının katılımıyla düzenlenen SEOzone bu yıl 3. kez düzenleniyor. Amacı sektörün en iyilerini bir araya getirerek tecrübe paylaşımı yapmak olan SEOzone, 27-29 Kasım tarihleri arasında İstanbul Şişli Marriott otelde SEOzeo tarafından düzenlenecek. Çeşitli workshopları kapsayan etkinlik bu yıl ilk defa düzenlenecek Contentzone kısmıyla bir yeniliği daha bünyesine katmış olacak.

İlk olarak 2013 senesinde düzenlenen SEOzone büyük bir ilgi görmüş, etkinliğe dünyanın önde gelen dijital ajanslarından alanlarında tanınmış isimler katılmışlardı. Majestic SEO’nun kurucusu Dixon Jones, eski bir Google çalışanı olan Kaspar Szymanski’n de aralarında bulunduğu 9 isim ilgi çekici sunumlar yapmış ve devamında sorular almışlardı.

Bu yılda geçmiş yıllardan kazanılan tecrübe ile 2015 SEOzone, yoğun ve dolu dolu bir programla katılımcılarını bekliyor.

Türkiye’de Bir İlk: Contentzone
Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren SEOzone bu yıl Contentzone adında bir yapıyla Türkiye’deki ilk içerik pazarlama konferansına ev sahipliği yapacak. SEOzone ve Contentzone olarak çeşitli oturumlarla gerçekleştirilecek etkinlik yine alanında uzman konuşmacılara söz verecek.

Onpage.org kurucusu Marcus Tandler, arama motorlarının geleceği hakkında görüşlerini çeşitli örnekler vererek açıklayacak. Teknik SEO’nun dünyaca ünlü isimlerinden DeepCrawl’ın yönetici direktörü Mark Thomas, ‘Aksiyona Dönüştürülebilir 5 Teknik SEO Modeli’ üzerine konuşacak. Feverbee.com’un kurucusu Richard Millington, etkili bir SEO çalışması yapılabilmesi amacıyla kurulan sosyal grupların nasıl efektif olacağı konusunda katılımcılara bir sunum yapıp deneyimlerini paylaşacak. SEOMonitör’den Cosmin Negrescu, SEO’da trafik datalarının ölçülmesi ve verilerin değerlendirilerek verimli bir şekilde yorumlanması hakkında hayli içerikli bir sunum yapacak.

Bunun yanı sıra SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur semantik anahtar kelime analizi konusunda bir sunum yapacak. SEOzeo’nun kurucu üyesi Mehmet Aktuğ ise sınırlı bir bütçe ile gerçekleştirilebilecek SEO çalışmaları hakkında bilgilerini katılımcılarla paylaşacak.

Contentzone, İçerik.com’un kurucusu ve yöneticisi Tuğçe Seven’in konuşmasıyla açılacak. Devamında içerik pazarlaması ve kampanyaların yönetimi hakkında bir konuşma yapacak olan Tuğçe Seven, sözü Distelled’dan Hannah Smith, Yemek.com’dan Batuhan Apaydın, Hubspot’tan Anum Hussain gibi isimlere bırakacak.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

2 yorum

  1. bu güzel paylaşım için teşekkürler www.elkaseo.com

    YanıtlayınSil
  2. Çalışmalarını düzenli takip ediyorum, çok bilgilendirici şeyler öğrettiler kendileri. Dijital zone’yi her zaman takip ediyorum bilgilenmek amaçlı.

    Ayrıca şunuda söylemeliyim, SEO ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ anlamına gelir. Web sayfalarınızı Google’ın veya diğer arama motorlarının arama sonuçlarında yüksek bir konuma getirecek şekilde optimize etme uygulamasıdır.

    SEO, organik – ücretli olmayan arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmeye odaklanır . Bir web siteniz varsa ve daha fazla trafik almak istiyorsanız, pazarlama çabalarınızın bir parçası olmalıdır.

    YanıtlayınSil

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..

Önizleme
Gündem | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji | Ekonomi | Dünya | Medya |
Önizleme