24 Ekim 2019 Perşembe

Suruç’taki şehit ailesine ‘Eyvallah’tan yardım eli

Reklam

YouTube üzerinden yayın yapan Reborn TV’de ekrana gelen ‘Eyvallah’ programı, her bölümünde sosyal sorumluluklarını yerine getirip yardımlarına devam ediyor.


Youtube Linki : https://www.youtube.com/watch?v=SSLy5ZIu82IMesut Yar ve Selçuk Çobanoğlu’nun birlikte sunumunu gerçekleştirdiği ‘Eyvallah programında bu hafta da Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ne yardım eli uzatıldı.


YPG ve PKK’lı teröristlerce sivillerin yaşadığı bölgeye düzenlenen havan mermili saldırılarda 50 TL yevmiye ile çalışan inşaat işçisi İsmail Taşkın şehit olmuştu. Reborn TV’deki ‘Eyvallah’ programı ekibi, 8 çocuk babası Şehit Taşkın’ın ailesine ulaştı.


Program sunucularından iş insanı Selçuk Çobanoğlu, aileye her türlü yardımı bire bir yapacaklarını söyledi. Ayrıca programa konuk olarak katılan iş insanı Noray İşler de ailenin ihtiyaçlarını kendisinin de üstleneceğini dile getirdi. ‘Eyvallah programı, hafta sonu Taşkın Ailesi’nin ilk etapta belirlenen acil ihtiyaçlarını tedarik ederek Suruç’a gönderdi.

Önizle
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..