Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Son Haberler:

latest

İngilizce Eğitiminde Profesyonel Çizgi

Çağımızda en az bir yabancı dile hakim olmak, büyük bir zorunluluk haline geldi. Bu durum iş yaşamından sosyal yaşama kadar hemen her alanda...

Çağımızda en az bir yabancı dile hakim olmak, büyük bir zorunluluk haline geldi. Bu durum iş yaşamından sosyal yaşama kadar hemen her alanda bir ihtiyaçtır. Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce, aynı zamanda uluslararası iletişim dili olarak kabul görüyor. Dolayısıyla İngilizce bilmek, modern dünyanın bir gerekliliğidir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy olarak sizlere en etkili yöntemlerle İngilizceyi öğretiyoruz. Profesyonel eğitmenlerimizle İngilizce artık daha kolay.


İhtiyacınıza Yönelik İngilizce


İngilizce dünyanın en eski dillerinden biridir. Yüzyıllardır sürekli kendisini yenileyerek geliştiren bu dil, günümüzde de gelişimini sürdürmektedir. Dünyanın bilim ve teknolojiyle gelişmesi, İngilizcenin de farklı alanlarda yenilenmesini sağlıyor.

Günümüzde iş dünyası ve teknoloji gibi alanlarda konuşulan İngilizce, teknik terimlere ve özel bir üsluba sahip. Bunları öğrenmek ise, tamamen profesyonel bir eğitime bağlıdır.

Eğitim merkezimizce sunulan İngilizce kursları, ihtiyaçlarına yönelik olarak aktarılmaktadır. Buna göre Kurumsal İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi farklı türlerde kurslar mevcuttur. Bunların yanı sıra çeşitli yabancı dil sınavlarına hazırlanmak adına verilen kurslarımız bulunmaktadır. Eğitim merkezimizde TOEFL, IELTS, YDS, GMAT gibi eğitimler verilmektedir. Tüm bunlara bakırköy ingilizce kursları ile sahip olabilirsiniz.

Modern Eğitim Teknikleri


Hemen herkes hayatının çeşitli dönemlerinde İngilizce öğrenme girişiminde bulunmuştur. Bu girişimler bazen başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Ancak İngilizceyi herkes öğrenebilir. Bunu sağlamak adına sıkı bir çalışma ve modern eğitim tekniklerine gerek duyulmaktadır. Sizlere sunduğumuz eğitimler tamamen çağımızın modern eğitim yöntemlerini içermektedir.

Modern öğretim teknikleri, sıkıcı kalıpları ezberlemeye yönelik değildir. Bunun yerine öğrenilen kural ve kavramların pratik yapılarak benimsenmesi tercih edilir. Sizler için sunduğumuz derslerde temel bilgiler profesyonel eğitmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır. Sonrasında ise bu bilgilerin sınıf içi etkinliklerle pratik yapılmasına önem verilmektedir. Böylelikle İngilizceyi konuşarak öğrenme imkanı sağlanır.

Her Yaşa Yönelik Kurslar


İngilizce her yaşta öğrenilebilir. Çünkü yeni bir dil öğrenmenin yaşı yoktur. Sizler için sunduğumuz eğitimlerde her yaşa yönelik kurslar mevcuttur. Sınıflar sizin İngilizce seviyenize göre belirlenmektedir. Bu kurslara katılarak, dilediğiniz zaman İngilizceyi kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Bunu sağlamak için yapmanız gereken tek şey, başarmayı istemektir. Kurslara düzenli olarak devam eden ve eğitimin gereklerini yerine getiren herkes, kısa zamanda İngilizceyi öğrenmektedir.

Sizlere sağladığımız eğitim, kalitesinin yanında bazı kampanyalara da sahiptir. Yüksek kaliteli eğitime, indirim olanaklarıyla sahip olmanız sağlanmaktadır. Profesyonel eğitmenler eşliğinde, nezih sınıflarda mükemmel bir İngilizce eğitimi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İngilizce öğrenerek hayallerinize doğru bir adım adın.

*Sosyal sorumluluk projesi*

Hiç yorum yok

Sizlerden yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..

Önizleme
En İyi Dershane
Gündem | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji | Ekonomi | Dünya | Medya |
Önizleme