14 Şubat 2015 Cumartesi

Bazı Detaylar Evinizin Havasını Değiştirmeye Yeter

Reklam

Ev dekorasyonu duvardan halıya, koltuktan fayansa, aksesuardan kapıya hatta ışıktan müziğe kadar tüm detaylarda bütünlük sunmalıdır. 

Ancak tüm bu ayrıntıları en başından planlamak pek çokları için hem zor hem de uzmanlık gerektiren bir sürece ihtiyaç duyduğu için uygulanamaz. Buna rağmen yani en başından tüm enstürmanları aynı çizgiye sokamamış olsanız bile sonradan da dekorasyonda bir sitil yaratma şansınız var. Evinizde tarzınızı yansıtacak ayrıntıları bir bütünlük içinde planlamanız için size rehberlik edecek olan deco.zone dekorasyon önerilerini okuyarak siz de keyifli bir mekan tasarlamanın heyecanını yaşayabilrisiniz.

Duvar boyası, kapı seçimi, mobilya ve koltuk alımı yapılmış olsa da perdeler, halılar, kırlentler, yatak örtüleri ve aksesuarlar kolay değiştirilebilen detaylardır. Bu tamamlayıcı dekorasyon ürünlerini değiştirerek evinizde bambaşka bir hava estirebilirsiniz. Örneğin Hint esintilerinden hoşlanıyor ve yoga yapmak, uzak doğu felsefesine dair kitaplar okumayı tercih eden bir tarzınız varsa, perde, halı ve aksesuarlarda ufak tefek değişiklikler yaparak evinizi bir anda bu tarza uygun bir sitillle donatabilrisiniz.Tek yapmanız gereken sıcak renklerde desenli perdeler, birkaç işlemeli kırlent, yine sarı, yeşil ve kırmızının hakim olduğu bir kilim ve duvarlarda birkaç hint esintili mask….

Benzer tavsiyeler için deco.zone dekorasyon blogunu takip ederek size sunulan farklı önerileri dikkate alabilrisiniz. İlham veren fikirlerle evinizi yenileme, yaklaşan yeni mevsime hazırlama ya da yeni tarzınızı evinize yansıtma heyecanını mutlaka yaşayın.


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..