11 Aralık 2014 Perşembe

'Her ay hamile kalmayı umuyorum'

Reklam


Hollywood'un en ünlü isimlerden biri olan 47 yaşındaki Nicole Kidman, tekrar anne olmak istiyor.


'Elle' dergisinin yeni sayısının kapağını süsleyen Nicole Kidman, verdiği demeç sırasında hamilelik hayalinden bahsetti. Kidman, son çocuğunu 49 yaşında doğuran büyükannesine özenerek, "Her ay hamile kalmayı umuyorum" dedi.

2006 yılından beri evli olduğu Keith Urban'dan iki kızı olan başarılı oyuncu, ilk kızını 41 yaşında doğurdu. Diğer kızı Faith Margaret ise dünyaya taşıyıcı anne yoluyla gelmişti. Çift şimdi de 3. bir çocuğa sahip olmaya karar verdi.

Urban ile tanıştıktan hemen sonra evlenen Kidman, "Evlendikten sonra tanışma fikri hoşuma gidiyor. Birçok kişi bunu saçma bulabilir ama benim için bu çok doğal bir şey" şeklinde konuştu.

Kidman'in önceki evliliğinde evlatlık edindiği iki kızı Isabella ve Connor şimdi 20 ve 21 yaşlarında ancak onlar baba Tom Cruise'ın yanında büyüdü.


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..