10 Aralık 2014 Çarşamba

Avis’ten Aralık Ayı Fırsatları

Reklam


Dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarından Avis, birbirinden avantajlı fırsatlarıyla araç kiralamayı düşünenlerin imdadına yetişiyor. Avis'in özel indirimleri ve çeşitli imkanlarıyla araç kiralamak daha keyifli hale gelecek. Avis; Miles&Smiles ve TTNET abonelerine benzersiz kampanyalar sunuyor.

Avis'ten Miles&Smiles Üyelerine 1000 Mil!
Araç kiralamayı düşünen Miles&Smiles üyelerine Avis’ten bomba gibi bir fırsat! Sektörün lider rent a car şirketlerinden Avis, Miles&Smiles üyelerine 31 Aralık’a kadar yapacakları araç kiralamalarında 1000 mil hediye ediyor. Eğer siz de THY Miles&Smiles üyesi iseniz; Avis’ten Türkiye, Amerika, Avrupa ve Kanada'da yapacağınız 3 gün ve üzeri kiralamalarda iki kat mil kazanma fırsatını elde edebilirsiniz.
Avis’in bu cazip fırsatıyla hem konforlu bir yolculuk geçirecek, hem de biriken millerinizle ödül bilet alma şansını yakalayacaksınız. Üç güne kadar olan kiralamalarınızda 500 mil kazanırken, üç gün ve üzeri kiralamalarda iki kat mil kazanacaksınız. Ayrıca Classic E191400, Elite E203800, Garanti Miles&Smiles Card K421200 kart numaralarıyla rezervasyon yaptığınızda Bonus mil kazanımı sağlanabilecek. Tüm Miles&Smiles kart üyelerinin faydalanabileceği ve 30 Aralık’a kadar geçerli olan bu kampanyayı sakın kaçırmayın.

TTNET abonelerine özel %30 İndirim!
Avis’in bireysel TTNET müşterilerine güzel bir sürprizi var. Avis’in yeni kampanyası ile Bireysel TTNET müşterileri aralık ayı boyunca Avis'ten yapacakları kiralamalarda %30 indirim kazanıyor. Öncelikle “AVIS" yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek TTNET İndirim şifrenizi almalısınız. Ardından rezervasyon numaranızı ve şifrenizi ödeme sırasında Avis yetkililerine ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Avis’in TTNET ile gerçekleştirdiği bu müthiş kampanya ile TTNET’li olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşarken, Avis’in konforlu ve donanımlı araçlarını sürme keyfini yaşayacaksınız.

Avis’ten uygun fiyata kiralayacağınız araçlar ile yurt içi seyahatlerinizde konforlu bir seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu gezisi ya da iş seyahati için rotanız İstanbul ise önceden İstanbul araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinip aracınızı kiralayabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..