8 Aralık 2014 Pazartesi

Arda'ya oy ver Türkiye

Reklam

'UEFA Yılın 11'i oylaması devam ediyor. En iyi orta saha oyuncusu adayları arasında Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan da yer alıyor. Futbolseverlerin oylarıyla belirlenecek oylamaya katılmak isteyenler 'http://en.toty.uefa.com' adresine girip, Arda Turan'a destek verebilirler.

Her yıl UEFA resmi sitesi takipçilerinin oylarıyla belirlenen 'Avrupa'da Yılın 11'ine aday futbolcular arasında, Atletico Madrid forması giyen Arda Turan da yer alıyor.

Milli futbolculmuz; Xabi Alonso, Di Maria, James Rodriguez, Kroos, Koke, Modric, Pogba, Rakitic, Reus, Robben ve Yaya Toure ile birlikte geçtiğimiz sezonun en iyi orta saha oyuncusu adayları arasında...

uefa.com'un verilerine göre; Arda Turan yılın takımının orta sahasında son günlerde en çok oy alan isim konumunda. Zira Arda, oylamaya katılan yaklaşık 7 milyon kullanıcının yüzde 78'lik bölümü tarafından yılın 11'ine seçildi.

6 Ocak 2015'te sona erecek oylamanın sonuçları 9 Ocak 2015'te açıklanacak.

2013-14 yılının en iyi 11'i oylamasına katılmak isteyen Türk futbolseverler 'http://en.toty.uefa.com' adresine girip, Arda Turan'a destek verebilirler.


uefa.com'daki oylamada Arda Turan, orta saha oyuncuları arasında lider durumda. Kalede Neuer, savunmada Sergio Ramos, forvette de Ronaldo birinci sırada yer alıyor.


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..