12 Aralık 2011 Pazartesi

Ünlüleri 2012'de neler bekliyor?

Reklam

Şöhretlerin tarotçusu fal baktı!

“FALCIYA gitmek operaya gitmek kadar eğlenceli bir şey. Hem de daha ucuz. Ben de bundan sonra tebdili kıyafetle falcıya gideceğim...”

Mark Twain usta bile, bu cümlelerle fala olan bağlılığını belirttikten sonra, kimse bana bir şey diyemez diye düşündüm ve 2012’de ünlüleri nelerin beklediğini öğrenmek için, sanatçıların ve işadamlarının danışmanlığını yapan Aslı Güder’in kapısını çaldım.

‘BANA UZUN SOLUKLU AŞK VAR’
Aslı bu konuda Hipokrat yemini etmişçesine ser verip sır vermiyordu. Ama mümkün mü benim elimden kurtulmak? “Beni müşteri olarak kabul et, çıkar tarot kartlarını, ünlülerin adına ben açtırıyorum fallarını” dedim. Aslı, kendisinin sadece bir medyum olduğunu ve tarotu bir araç olarak kullandığını söylüyor. “Amaç geleceği söylemek değil, kişiyi bilinçlendirmektir. Gerçek tarot başka bir dil kullanmayan, başka işaretler sunmayan bir sembolizmdir” diyor.

Neyse, isteyen istediği gibi algılasın. Biz şimdi bir bakalım 2012’de bizim ünlüleri neler bekliyor. Bu arada, eğer beni neyin beklediğini soracak olursanız; 2012’de çok uzun sürecek bir ilişkiye yelken açıyormuşum. İlgililere duyrulur; ilgilenen varsa tabii...

TARKAN’A ÖLÜM HABERİ VAR
2012’DE paradan yana yüzü gülecek olan Tarkan’ı, çok sevdiği birinin ölüm haberi sarsabilir. Doygunluğun verdiği mutsuzluğu üzerinden atabilmek için hayır işlerine yönelmesi olası.

HÜLYA İMPARATORİÇE OLACAK
HÜLYA Avşar, imparatoriçelik tahtına oturuyor. Oğlak ve Başak erkeklerinden uzak durmalı. Aslan ve İkizler’den gelen sürpriz aşk tekliflerine hazırlıklı olmalı.

UZAN’A ‘DERİN’ DARBE
FİRARİ işadamı Cem Uzan’la Derin Mermerci’nin ilişkisi, Mermerci’nin mayıs ayından sonra başka bir aşka yelken açmasıyla sona erecek. Derin, bu kez gerçek aşkı buluyor ve annesi Ender Hanım’ı haklı çıkarıyor.

EBRU CAZ SÖYLEYEBİLİR
EBRU Gündeş öyle bir albüm yapacak ki herkesin ağzı bir karış açık kalacak. Müziğinde devrim yapacak olan Gündeş, caz bile söyleyebilir.

CEM’E AŞK VAR
HERKESİ güldüren Cem Yılmaz’ın, kendi yüzünü güldürecek dört dörtlük bir aşk yaşama zamanı geldi.

KENAN DOĞULU EVLENEBİLİR
KENAN Doğulu bir Koç kadınıyla evlilikle perçinlenecek büyük bir aşk yaşayabilir. Haziran ayından sonra, yeni albümüyle de zirveye yerleşecek.

NURGÜL YENİDEN ANNE
NURGÜL Yeşilçay yeniden nikâh masasına oturabilir. Oğlu Osman Nejat’a bir kız kardeş gelmesi de olası, ama başka babadan.

GÖRDÜM’E İYİ HABERLER
VAHİDE Gördüm tedavisini yurtdışında devam ettirip, haziran ayından sonra sağlığında mucizelere kapı açabilir.

EDA, AŞKTA SIKINTIDA
EDA Taşpınar-Bora Kozanoğlu çiftini özel hayatlarında sıkıntılı bir dönem bekliyor. Eda, mayıs ayından sonra işine duygusallığı karıştırmazsa, profesyonel yaşamındaki tek adresi zirve!

ÇAKIRALP YİNE EVLENECEK
ŞAHNAZ Çakıralp’le olaylı bir şekilde boşanma noktasına gelen Murat Öncel, kendini işine adayacak. Çakıralp için ise dünya evinin kapıları yeniden açılacak.

KIVANÇ VE AZRA MUTLU OLAMAYACAK
İHANETTEN kurtulamayacakları için, mutluluğu yakalayamayacak bir ilişki Kıvanç Tatlıtuğ’la Azra Akın’ınki! Kıvanç’ı, 2012’nin kasım ayından sonra mucize gibi bir yurtdışı anlaşması bekliyor. Bir filmle ödül alacak.

SİBEL CAN’A ARAP ÂŞIK
SİBEL Can’ı Arap kökenli bir erkekle büyük bir aşk bekliyor. Mesleki açıdan zirve yaptıktan sonra hacca gitme olasılığı var. Bu arada kartlar, psikolojisine dikkat etmesi için sinyal veriyor.

AYRILABİLİRLER
ÖZGÜR ruhlu Arda Turan, Sinem Kobal’ın baskılarına dayanamayabilir. Şubat ayından sonra, Arda’yı profesyonel yaşamında büyük bir çıkış bekliyor.


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..