12 Aralık 2011 Pazartesi

"O benim babam"

Reklam

Demet Akalın ve Alişan'dan düşman çatlatan açıklamalar

Şarkının yakaladığı başarıdan sonra Demet Akalın’ın Alişan ile promosyona katılmaması ve magazin gündeminde “Demet Akalın ile Alişan’ın arası açık” dedikodularının arttığını hemen hemen herkes biliyor. Ancak ikili bugün düşman çatlatacak bir açıklama yaptı.

Aralarının bozuk iddialarını yanıtlayan Akalın ve Alişan, "Biz dostuz" dediler.

Arım Balım Peteğim programında Petek Dinçöz'e konuk olan Alişan'a sürpriz bir telefon geldi. Demet Akalın, yayına bağlanarak Alişan için, "O benim kardeşim, ağabeyim, babam" dedi.

Alişan da "Klip çekemesek de sorun değil. Bizim aramızı kimse bozamaz" açıklamasında bulundu.

"Alişan ne zaman evlenecek?" sorusuna Akalın, "Biraz daha evlenmesin, iyi böyle. Alişan ile kız arkadaşını ben tanıştırdım ama aşklarının başlamasını ben sağlamadım. Ben de isterim, Alişan evini barkını bilsin, çoluk çocuğa karışsın" yanıtını verdi.

Aralarındaki kırgınlık olduğu haberlerine Akalın şunları söyledi: "Hepimiz alınganız, duygusalız. Ben birisine sevgi göstereyim o da kırılır. Aynı şeyi o yapsa ben de kırılırım. Ama için çok iyidir. O benim kardeşim, ağabeyim, babam. Büyük kararlar alırken ona hep soruyorum. Alişan'ı çok seviyorum"

"ADINI AĞZIMA ALMAK İSTEMİYORUM"
Alişan Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz ile görüşüp görüşmediğiyle ilgili soruya da şu yanıtı verdi: "Askerde ameliyat olduğumda kuzenim görmüş onu. En son o zaman telefonlaştık. Dizisi harika reytingler alıyor. Özcan Deniz ile hiç görüşmüyorum. Allah yolunu açık etsin Özcan'ın. Uzun zamandan beri görüşmüyoruz. Sanat camiasında küslüğüm yoktur. Eskiden kalma bir takım şeyler var. 4- 5 senedir görüşmüyoruz. Onun adını da ağzıma almak istemiyorum. Benim arkadaşlık yapabileceğim biri değil."


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..