30 Kasım 2011 Çarşamba

Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na telefon!

Reklam

Başbakan Erdoğan, CHP liderini telefonla aradı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak teşekkür ettiği bildirildi.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, Başbakan Erdoğan'ın ameliyat olduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye telefon ettiği, ama görüşemediği hatırlatıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi: ''Taburcu edildikten sonra evinde dinlenmeye başlayan Başbakan Erdoğan, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nu bugün telefonla aradı ve teşekkür etti.

Erdoğan Kılıçdaroğlu arasındaki telefon görüşmesinde Başbakanın sağlık sorunu konuşuldu ve Kılıçdaroğlu bir kez daha Başbakan Erdoğan'a geçmiş olsun dilekleriyle acil şifalar diledi.

ORGENERAL ÖZEL'E TELEFON EVİN ÖNÜNE MESAJ DEFTERİ
Başbakan Erdoğan ayrıca, ''geçmiş olsun'' dileklerini iletmek üzere arayan, ancak görüşemeyen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i de telefonla arayarak teşekkür etti.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, evinde istirahat eden Başbakan Erdoğan, hastanede bulunduğu sırada kendisini telefonla arayan, ancak görüşemeyen Orgeneral Necdet Özel'i arayarak teşekkür etti.

Bu arada, Başbakan Erdoğan'ın ameliyat sonrası enfeksiyon kapma riski nedeniyle ziyaretçi kabul edilmediği belirtildi. ''Geçmiş olsun'' ziyareti amacıyla Üsküdar'daki konuta gelen, ancak görüşemeden dönenlerin mesajlarını yazmaları amacıyla konutun bulunduğu caddenin kenarına bir defter açıldı.

Deftere ilk olarak, başbakanlık muhabirlerince ''Geçmiş olsun'' dilekleri içeren mesajlar yazıldı.

AA


SOSYAL MEDYA

Yayıncı:

Medya alanında hep renkli, farklı ve uzmanlık gereken projelerde Veka Medya olarak yer alıyoruz. Yapılan projelerdeki Veka Medya imzası hep kaliteli ve hızlı çözümler ile farkımızı da ortaya koymaktadır.İletişim için:www.vekamedya.com

0 yorum:

Haber ve yazılarımız hakkında yorumlarınızı ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..